AK420 Auto Feminizovaná Semena konopí Seedstockers

Neohodnoceno
Značka: Seedstockers

AK420 Auto je robustní samonakvétačka, která si poradí i v chladném podnebí a bude produkovat pryskyřicí nasáklé paličky s nádherně sladkým, citrónovým a bylinkovým aroma. Má komplexní aroma díky vysokému obsahu limonenu a karyofylenu. Obsah kanabinoidů se šplhá až k 35%, z toho 27% tvoří THCA, takže si můžete být jistí, že budete v rauši několik hodin. Její účinky nejsou pro začátečníky. Působí euforicky, rozjasní váš den příjemným pocitem uvolnění a podpoří kreativitu, takže se hodí i pro užívání v průběhu dne. Silně doporučujeme naší AK420 Auto pěstitelům začátečníkům, a to právě díky snadnosti pěstování a minimální péči, kterou vyžaduje. Nicméně mějte na paměti, že může vyrůst v rámci automatů do nadprůměrné výšky.

Varianta:
Možnosti doručení
356 Kč 534 Kč 179 Kč 1 872 Kč od 179 Kč
AK420 Auto Feminizovaná Semena konopí Seedstockers
Neohodnoceno
Značka: Seedstockers
ak420 auto.png
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: THC Semena
Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
Genotyp: Převážně Sativa
Obsah THC: 15% - 20%
Umístění: Outdoor, Indoor
Výnos: XL - Hodně velký výnos
Výška: Menší okolo 1m

Seedstockers: Inovace a Kvalita v Světě Konopných Semínek

Vstupte do světa genetiky konopí s Seedstockers, výjimečnou seedbankou, která spojuje inovaci s vysokou kvalitou. S hloubkou vášní pro konopí a závazkem k vývoji vynikajících odrůd přináší Seedstockers pěstitelům po celém světě možnost objevit nové rozměry pěstování.

Inovativní Genetika: Progresivní Přístup k Pěstování

Seedstockers se pyšní svým progresivním přístupem k genetice konopí. Naše semena jsou výsledkem kombinace tradičních odrůd s moderními pěstitelskými technologiemi. To znamená, že pěstitelé mohou očekávat genetiky, které nejen odpovídají vysokým standardům, ale také nabízejí nové a zajímavé zážitky.

Široká Paleta Odrůd: Pro Každý Gust Něco Unikátního

Seedstockers si zakládá na rozmanitosti svého semenářského portfolia. Bez ohledu na to, zda preferujete silnou indiku, energickou sativu nebo vyvážený hybrid, máme pro vás něco speciálního. Naše široká paleta odrůd umožňuje pěstitelům vybrat si semena podle svých přesných preferencí.

Ochrana Kvality: Důraz na Bezpečnost a Výkon

Seedstockers klade důraz na bezpečnost a výkon svých genetik. Semena jsou průběžně testována, aby se zajistilo, že každá šarže splňuje vysoké standardy. Věříme v poskytování genetik, které nejen uspokojí, ale překvapí svým výkonem.

Podpora Pěstitelů: Vzdělávání a Komunita

Seedstockers nejen nabízí semena, ale také podporuje pěstitele. Poskytujeme informace o pěstování, tipy a triky, abychom pomohli pěstitelům dosáhnout maximálního výkonu. Navíc podporujeme komunitu pěstitelů, kde se mohou sdílet zkušenosti a novinky.

Seedstockers: Kde Se Inovace Setkává s Kvalitou

Přijďte a objevte svět konopných genetik s Seedstockers, kde se inovace setkává s kvalitou. Jsme zde pro všechny, kteří hledají nové výzvy ve svém pěstování a chtějí zkoušet špičkové genetiky od společnosti, která je oddaná excelenci. Seedstockers - pro pěstitelskou revoluci plnou nových možností.