Evropské Seedbanky

Na evropském trhu existuje několik významných konopných seedbank, které jsou známé svými genetikami a kvalitními semenami konopí. Tyto seedbanky mají dobré pověsti a jsou často vyhledávané pěstiteli konopí v Evropě. Níže najdete několik příkladů významných evropských konopných seedbank:

  1. Sensi Seeds: Sensi Seeds je jednou z nejstarších a nejuznávanějších seedbank na světě. Tato nizozemská společnost je známá svými odrůdami konopí a má bohatou historii v oboru.

  2. Royal Queen Seeds: Tato nizozemská seedbanka je známá svými více než 20letými zkušenostmi v pěstování konopí a nabízí širokou škálu feminizovaných, autoflowering a CBD odrůd.

  3. Dutch Passion: Tato renomovaná nizozemská seedbanka má bohatou historii a je známá svými kvalitními genetikami konopí, včetně některých legendárních odrůd.

  4. Barney's Farm: Tato seedbanka sídlící v Amsterdamu nabízí pestrou paletu odrůd konopí a získala několik ocenění za své genetiky.

  5. Green House Seeds: Green House Seeds je další známou seedbankou s mnoha významnými odrůdami konopí, a je také známá pro svou kvalitu a spolehlivost.

  6. Sweet Seeds: Tato španělská seedbanka se specializuje na feminizovaná a autoflowering semena a je známá svými sladkými a ovocnými odrůdami konopí.

  7. Exotic Seeds: Tato španělská seedbanka se zaměřuje na vývoj nových a exotických odrůd konopí s unikátními chutěmi a vůněmi.

  8. Seed Stockers: Tato holandská seedbanka se zaměřuje na vysokou kvalitu a dostupné ceny semen konopí.

  9. Paradise Seeds: Tato nizozemská seedbanka je známá svými organickými a ekologicky šetrnými přístupy k pěstování konopí a nabízí širokou škálu odrůd.

Pamatujte, že legální status konopných semen se liší v různých zemích a jurisdikcích, a proto byste měli vždy dodržovat místní zákony a předpisy ohledně pěstování konopí. Při výběru seedbanky si dávejte pozor na důvěryhodnost, kvalitu semen a recenze od ostatních pěstitelů.