Fialový LED Tácek na balení Super Sativa Seeds

Neohodnoceno

USB dobíjecí rolovací tác je vybaven vícebarevným LED polem, které vytváří oslnivý displej, zvláště když rolujete jointa ve tmě. Jedno nabití přes USB umožňuje až 6 hodin společného válení. Perfektní dárek pro milovanou osobu nebo zvláštní příležitost, doplněný logem Super Sativa Seed Club.

Možnosti doručení
950 Kč
Fialový LED Tácek na balení Super Sativa Seeds
Neohodnoceno
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Merch
Hmotnost: 0.5 kg

Super Sativa Seed Club: Holandská Přední Liga Konopných Semínek

Vstupte do světa vynikající konopné genetiky s Super Sativa Seed Club (SSSC), prestižní holandskou seedbankou, která v sobě spojuje bohatou historii, inovaci a nekompromisní závazek kvalitě. Od svého založení v roce 1985 se SSSC etablovala jako jedna z předních a nejuznávanějších seedbanek na světě.

Historie Pionýrů: Založeno na Vizi a Lásce k Konopí

SSSC bylo založeno skupinou pionýrů konopného průmyslu, kteří sdíleli vášeň pro konopí a jeho mnohostranné využití. Od samého počátku se zaměřovali na vývoj unikátních genetik, které byly jak pro pěstitele, tak pro uživatele konopí, nejen odlišné, ale také kvalitní.

Inovace a Křížení: Vytváření Nových Konopných Klenotů

SSSC se pyšní svou schopností vytvářet nové a jedinečné odrůdy konopí pomocí precizního křížení a šlechtění. Závazek k inovacím a hledání nových terapeutických a rekreačních profilů je jádrem jejich filozofie. To znamená, že každá odrůda z SSSC nese pečlivě vybrané genetické vlastnosti.

Retro Kolekce: Odkaz na Minulost s Moderním Dotykem

Super Sativa Seed Club si také zachovává respekt k minulosti skrze svou "Retro Kolekci". Tato sbírka obsahuje klasické odrůdy, které byly oblíbené v minulosti a byly opět uvedeny na trh s moderními vylepšeními, aby splnily současné standardy.

Vysoké Standardy Bezpečnosti a Kvality: Základní Principy SSSC

SSSC přikládá nejvyšší důraz bezpečnosti a kvalitě svých semínek. Každá šarže semen je pečlivě testována, aby se zaručila správnost genetiky, odolnost vůči chorobám a vynikající klíčivost.

Super Sativa Seed Club: Výběr Pro Náročné Pěstitele

Přijďte a objevte svět vynikající konopné genetiky s Super Sativa Seed Club, kde historie, inovace a kvalita tvoří jedinečný mix. SSSC je tu pro všechny náročné pěstitele, kteří hledají genetiky, které vynikají ve všech ohledech. Super Sativa Seed Club - kde se rodí konopné legendy.